Bestuur

Het bestuur van het PNN bestaat uit negen promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.

 


Meaghan Polack
Voorzitter
LUMC

voorzitter@hetpnn.nl
Marc Vervuurt
Vicevoorzitter en Secretaris 

Radboudumc
secretaris@hetpnn.nl
Anneke Kastelein
Commissaris extern en Penningmeester
LUMC
commissarisextern@hetpnn.nl
penningmeester@hetpnn.nl
Joanna Porkert
Bestuurslid Arbeidsvoorwaarden – Universiteiten
RUG
universiteiten@hetpnn.nl
Manon te Dorsthorst
Bestuurslid Arbeidsvoorwaarden – UMC 

Radboudumc/Maastricht UMC
umc@hetpnn.nl
Joanna Rutkowska
Bestuurslid Arbeidsvoorwaarden – Buiten-, Internationale en Beurspromovendi

Donders Instituut Nijmegen
bibspromovendi@hetpnn.nl
Charlotte de Blecourt
Bestuurslid Erkennen en Waarderen – Loopbaan
Donders Instituut Nijmegen
loopbaan@hetpnn.nl
Lisa Oskam
Bestuurslid Erkennen en Waarderen – Open Science
Universiteit Utrecht
openscience@hetpnn.nl
 

Malika Ouacha
Bestuurslid Erkennen en Waarderen – Werkomstandigheden
Erasmus Universiteit
werkomstandigheden@hetpnn.nl