Dagelijks Bestuur

Het Dagelijks Bestuur (DB) van het PNN bestaat uit acht tot tien promovendi. Zij behartigen, naast hun promotieonderzoek, minimaal één jaar lang de belangen van promovendi.


Rosanne Anholt
Voorzitter
Portefeuille – Diversiteit
VU Amsterdam
voorzitter@hetpnn.nl

 

Meaghan Polack
Intern voorzitter / Secretaris
LUMC
secretaris@hetpnn.nl
Angela Tol
Penningmeester
Portefeuille – Internationale promovendi

UMCG
penningmeester@hetpnn.nl
internationalepromovendi@hetpnn.nl
Tess van Doorn
Algemeen bestuurslid – Open Science
Erasmus MC
openscience@hetpnn.nl
Peta Baxter
Algemeen bestuurslid – Loopbaan en PPP
Donders instituut Nijmegen
loopbaan@hetpnn.nl
Marc Vervuurt
Algemeen bestuurslid – Arbeidsvoorwaarden
Radboud UMC
arbeidsvoorwaarden@hetpnn.nl

Manon te Dorsthorst

Algemeen bestuurslid – UMC’s
Radboud UMC
umc@hetpnn.nl

 

René de Vries
Algemeen bestuurslid – Kwaliteit
UMCG
kwaliteit@hetpnn.nl

Keshen Mathura
Algemeen bestuurslid – Buitenpromovendi 
Amsterdam UMC
buitenpromovendi@hetpnn.nl